Radore Blog

Bilişim 500 Danışma Kurulu toplandı

Türkiye’nin İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bu yıl 20. kez gerçekleştirilecek olan araştırma için oluşturulan Danışma Kurulu 26 Şubat günü toplandı. Bu yıl kurul üyeleri arasında Radore Veri Merkezi Genel Müdürü Sadi Abalı da yer aldı.

BThaber adına M2S tarafından yapılan araştırma hakkında fikir alışverişinde bulunulan Birinci Danışma Kurulu Toplantısı’na eLogo Genel Müdürü Başak Kural, KoçSistem Segment Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Esra Başer, Innovera Genel Müdürü Gökhan Say, Okan Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güner Gürsoy, Türksat Genel Müdür Yardımcısı Halil Yeşilçimen, İSBAK Genel Müdürü Muhammed Alyürük, STM Genel Müdür Yardımcısı Ömer Korkut, Aktek Genel Müdürü Reha Çetin, BTHaber Şirketler Grubu Başkanı Murat Göçe, M2S ve BThaber Genel Müdürü Özlem Unan, BThaber Genel Yayın Koordinatörü Ayhan Sevgi ve BThaber Şirketler Grubu Finans ve İdari İşler Müdürü Tuba Şehiraltı gibi isimler katıldı.

Türkiye bilişim sektörünün aynası konumunda bulunan ve bu alandaki tek referans kaynağı olan Bilişim 500 Araştırması için bilgiler M2S tarafından Mart ayından itibaren toplanmaya başlanacak. Yeni kategorilerle zenginleşen araştırma tamamlandıktan sonra ise BThaber tarafından Bilişim 500 Yayını hazırlanacak. Bilişim 500 Töreni ise Temmuz ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek. Törenin organizasyonu ise yine BTHaber Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi tarafından yapılacak.

Kaynak: BThaber 
Exit mobile version