Ağ teknolojileri odaklı ürün, çözüm ve hizmetleriyle öne çıkan Extreme Networks’ün ‘Extreme Networks Ultimate Warrior Program’ı kapsamında 11 Nisan’da iş ortaklarıyla buluştuğu etkinliğe Radore olarak ev sahipliği yaptık. Bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Extreme Warrior başlıklı buluşmada 20’ye yakın davetlinin katılımıyla ağ teknolojileri alanındaki son gelişmeler değerlendirildi. Ekinlik kapsamında aynı zamanda “Extreme Wireless Wing Workshop” başlıklı bir ürün eğitimi de gerçekleştirildi.

Extreme Networks kimdir?

Extreme Networks 1996 yılında ABD San Jose’de kurulan kablolu ve kablosuz ağ çözümleri sağlayan bir markadır. 80 farklı ülkede küçük projelerden yüksek kapasiteli veri merkezlerine kadar geniş bir yelpazedeki 20 binin üzerinde müşteriye hizmet veren Extreme Networks switch, router, kablolu ve kablosuz LAN ürünleri, tümleşik ağ yönetimi gibi ağ teknolojileri çözümleri sunuyor.

Extreme Networks Ultimate Warrior Program nedir?

Extreme Networks iş ortakları için farklı ve yenilikçi teşvikler sunan bu uygulama ile katılımcılar program kapsamındaki çeşitli hedefleri gerçekleştiriyorlar. Program kapsamındaki hedefler ise büyüme, yeni müşteri edinme, bulut sunucu kiralamaları ve uzmanlık gibi konu başlıklarında belirleniyor.