YARINDAN Sonra nasıl bir dünya bizi bekliyor?  Gelecek nasıl şekilleniyor?  Ve biz ona neler katıyoruz? sorularının cevap bulduğu Türkiye’nin en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olan Intel Teknoloji Konferansı, 18 Şubat’ta İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Teknolojiye 18 yıldır hizmetlerde bulunan Intel’in “Yarından Sonra” temasıyla düzenlediği konferansta dünyayı şekillendirecek gelecek teknolojilerin örnekleri sergilendi ve tüm teknoloji meraklıları bir araya geldi.

Radore’nin gümüş sponsor olarak yer aldığı Intel Teknoloji Konferansı’nın açılış konuşmasını gerçekleştiren T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Yeni teknolojileri ülkemize getirmek için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti. Intel Türkiye Genel Müdürü Burak Aydın ise  “Yarından Sonra Teknoloji” başlıklı konuşmasında global ve yerel ekonomik dinamikleri ve dünyayı şekillendirecek gelecek teknoloji trendlerini aktardı.

Konuşmacılar arasında Scorp kurucusu Sercan Işık, Yemek Sepeti kurucusu Nevzat Aydın ve Vodafone Türkiye CEO’su Gökhan Öğüt de yer aldı.

Sosyal medyanın da aktif olarak kullanıldığı etkinliğe katılamayan  teknoloji meraklıları Intel IQ’da gerçekleştirilen canlı yayın ile konferansı takip edebildi. Ayrıca #ITC2016 hashtag’i ile gönderdikleri sorulara da yanıt buldu.

Radore ekibi “İstanbul’un merkezindeki veri merkezi” konseptiyle katıldığı etkinlikte gün boyunca katılımcıların veri merkezi hizmetleri hakkında merak ettiği tüm sorulara cevap vermek için stantta bulundu. Standa uğrayan katılımcılara Radore’yi ziyaret etmeleri için metro jetonunun yanında mousepad ve stres topu hediye edildi. Fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.

Konferans sonunda yapılan hediye çekilişinde Radore’den hizmet karşılığı hediye çeki kazanan katılımcıların isimleri ise şöyle:

  • Erdoğan YAĞMUR (4.000 TL değerinde hediye çeki)
  • Ahmet SAĞIR (2.000 TL değerinde hediye çeki)
  • Bilinç TANAĞIRDI (1.000 TL değerinde hediye çeki)
  • Barış TÜMER (500 TL değerinde hediye çeki)