Her yıl ilkbahar ve sonbahar döneminde olmak üzere iki kez düzenlenen,  iş zekâsı, analitik  ve dijitalleşme gibi konulara değinen Marketing Meetup etkinliği 30 Kasım Perşembe günü,  İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Etkinliğin bu yılki sponsorları arasında Radore de yer aldı.

Şimdiye dek 2 binin üzerinde profesyoneli ağırlayan Marketing Meetup serisi teknoloji, pazarlama, BT ve dijital dünyayı bir araya getiriyor.  30 Kasım’da “Intelligence – Zekâ” konseptiyle ikinci ayağı yapılan etkinlikte ise teknoloji ve teknolojinin şekillendirdiği dijital dönüşüme karşı markaların ve profesyonellerin ürettiği yaratıcı çözümler ele alındı.

Yeni akımların ve kavramların samimi ve entelektüel bir bakış açısıyla yorumlandığı etkinlikte Deniz Bayramoğlu,  Prof Dr. Uğur Batı, Murat Kolbaşı, Prof. Dr. Sinan Canan, Necip Murat, Canay Atalay, Bülent Fidan, Yüce Zerey, Cem Vedat Işık, Şafak Altun, Hanzade Acar, Elif Çetin, Olcayto Cengiz, Ali Sami Aydın, Oğuzhan Süral, Ali Erhan Tamer, Alp Sezginsoy gibi isimler de konuşmacı olarak yer aldı.

Etkinlik alanında kurulan Radore standında, veri merkezi hizmetleri hakkında katılımcılara bilgi verildi. Aynı zamanda ziyaretçilere stres topu ve çeşitli promosyon malzemeleri de hediye edildi.

Marketing Meetup Intelligence etkinliğiyle ilgili fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.