Radore’nin gold sponsor olarak yer aldığı PHPKonf – İstanbul PHP Konferansı etkinliği 20 Mayıs Cumartesi günü Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali kampüsünde yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Türkiye’nin, her seviyeden PHP geliştiricisine hitap eden önde gelen konferanslarından olan PHPKonf, İstanbul PHP topluluğu tarafından bu yıl dördüncü kez organize edildi.

Yazılım geliştiren, yazılım geliştirmek isteyen ve yazılım geliştiricilerle aynı ekiplerde çalışan başka uzmanlık alanlarına sahip herkese açık olan etkinlikte, katılımcılar gün boyunca onlarca oturum izleme şansı buldular. Son teknolojilerin konuşulduğu, elbette PHP dili hakkında yeni haberlerin paylaşıldığı konferansta 2 keynote ve paralel oturumla 14 konuşma gerçekleşti. Etkinlikte yalnızca PHP değil; modern web teknolojileri, önyüz geliştirme, yazılım testi, mobil platformlar ve yazılım geliştirmenin sosyal boyutları da ele alındı. Bu yıl etkinlikte keynote konuşmacısı PHP dilinin mucidi Rasmus Lerdorf ağırlandı.

Tüm katılımcılar konferans boyunca dünyanın ve Türkiye’nin değerli PHP geliştiricileri ile tanışma imkânı buldu, onlara sorular yöneltti ve deneyimlerinden faydalandı.

PHPKonf etkinliğinde açtığımız stantta ekibimiz gün boyunca katılımcıların veri merkezi hizmetleri hakkında merak ettiği tüm sorulara cevap vermek için hazır bulundu.

Radore, etkinliğe özel kurguladığı sosyal medya kampanyası ile konferans katılımcılarıyla twitter üzerinden etkileşime geçti. @radore’yi retweet edenler PHP geliştiricilerine özel olarak tasarlanmış kupa ve stres topu kazandılar.

Radore’de kariyer fırsatları için radore.com/kariyer adresine CV’nizi yükleyebilir ya da ik@radore.com‘a e-posta gönderebilirsiniz.