Doğru veri merkezini seçmek ve doğru veri merkeziyle çalışmak işletmeler için çok önemlidir.

Kullandığınız altyapı sağlam ve güvenilir olduğunda, hem paradan tasarruf eder hem de yaptığınız işin güvenilirliğini artırarak işinizi de daha ileriye taşıyabilirsiniz. Bu sebeple şirketlerin veri merkezi seçiminde bir hayli dikkatli olmaları gerekiyor.

Dünya çapında Cloud Providers (Bulut Hizmet Sağlayıcıları) konusunda standartları belirleyen Intel Cloud Finder, bulut hizmet sağlayıcılarıyla şirketleri buluşturuyor. Intel Cloud Finder’ın belirlediği gereklilikleri yerine getiren bulut sağlayıcıları, Intel’in gücünü de arkasına almış oluyor.

Radore Cloud altyapısı, Intel Cloud Finder’ın seçkin bulut hizmet sağlayıcıları arasına girerek, dünya standartlarında hizmet verdiğini kanıtlıyor.

Deloitte Teknoloji Fast50 2012-2013-2014-2015 sonuçlarına göre arka arkaya 4 yıl “Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Veri Merkezi” unvanını alan Radore, veri merkezi konusundaki dünya standartlarını müşterilerine sunuyor.

Uzun yıllara dayanan sektörel tecrübesi ve tam yedekli altyapısı ile Radore, %100 fiziki güvenlik, kesintisiz ve yedekli internet erişimi, güç ve iklimlendirmedeki en ileri teknolojisi ve deneyimli teknik ekibi ile 3.000’i aşkın müşterisine 7/24 hizmet sun.uyor.