Sponsoru olduğumuz ÇözümPark Bilişim Portalı Yazar Buluşması’nın bu yıl dördüncüsü düzenlendi.  Temel amacı ÇözümPark Bilişim Portalı ailesindeki ekip üyeleri, yöneticiler, yazarlar, sponsorlar ve teknoloji sektörüne yön veren kişileri güzel bir organizasyon altında toplamak olan etkinlik, 19 Aralık Cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde 80 kişinin katılımıyla gerçekleşti.

ÇözümPark Bilişim Portalı’nın Kurucusu ve ITSTACK Bilgi Sistemleri Profesyonel Hizmetler Direktörü Hakan UZUNER yaptığı açılış sunumunda portalde 310 bin konu, 40 bin üye, 3 bin 89 makale, bin 187 video ve 350’den fazla webcast bulunduğu bilgisini katılımcılarla paylaştı.

Radore Pazarlama Direktörü Görkem ÖZTÜRK ise sunumunda “Sektörün büyümesi için veri merkezlerinin Türkiye’de daha fazla olması gerektiğini” vurguladı.

Etkinlikte VirtualMetric’ten Yusuf ÖZTÜRK, Radore’den Görkem ÖZTÜRK, NGX Storage’den Beyhan ÇALIŞKAN, TelecityGroup’tan Birkan YENİ çalıştıkları şirketlerin sunduğu hizmetleri ve faaliyet gösterdikleri sektördeki gelişmeler hakkında değerli bilgileri katılımcılara aktardı. Samimi bir ortamın hakim olduğu etkinlikte, geçtiğimiz yıl içinde portale katkılarından dolayı 8 yazar ve ekip üyesine ödül verildi.

Ödül alanlar; Fatih KARAALİOĞLU, Gökhan TATAR, Rafet Selçuk AYATA, Rıza ŞAHAN, Türker ATA, Uğur BURMA, Vasvi UYSAL ve Yusuf ÖZTÜRK.

ÇözümPark Bilişim Portalı Yazar Etkinliği’nde şimdiye kadar ödül almış son 4 yıl bu ödülü alan değerli yazar ve ekip üyeleri ise aşağıdaki şekilde;

Ahmet Musa KÖSALİ, Erkal ASLANKARA, Fatih KARAALİOĞLU, Gökhan TATAR, Kayhan KAYIHAN, Kenan İLGÜN, Mehmet PARLAKYİĞİT, Melih ALTUN, Mücahit YAVUZ, Rafet Selçuk AYATA, Rıza ŞAHAN, Tolga AŞIK, Türker ATA, Ufuk TATLIDİL, Uğur BURMA, Vasvi UYSAL, Yusuf ÖZTÜRK

Ayrıca etkinliğin sonunda katılımcılar arasında çekiliş yapıldı. Çekiliş sonunda Rahmi DİLLİ ve Barış İNCEİŞÇİ’ye Windows Phone hediye edildi.

Fotoğraflar için sosyal medya (Facebook, Twitter, Instagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.