İstanbul’un merkezindeki tek veri merkezi olan Radore’ye ulaşmak çok kolay!

Bizi ziyaret etmek isteyenler veya her zamankinden ayrı alternatif yollar arayanlar için Radore ofisine gelmenizi sağlayacak 4 farklı yolu bir araya getirdik.

İster arabayle gelin, ister yaya; MetroCity içinden veya dışından sizi Radore’ye ulaştıracak tüm yollar hem yazılı, hem de videolu olarak yazının devamında.

Her zaman bekleriz. 🙂

MetroCity’nin ana kapısından Radore’ye geliş:
Şu an zemin kattasınız. Metrocity AVM’nin güvenlik noktasından geçtikten sonra sol tarafta yer alan asansörlerden birine binin. -2. katta yer alan yemek katına (food court) inip, asansörden çıkınca sağa dönün. Koridor boyunca yürüdüğünüzde sağ tarafınızda bir döviz bürosu ve bankamatikler göreceksiniz. Buradaki yürüyen merdivenden aşağı inin. 2 yürüyen merdiven indikten sonra -4. kata inmiş olacaksınız. Radore tam karşınızda.
İzlemek için: Radore ana giriş videosu

MetroCity’nin M2 metro kapısından Radore’ye geliş:
Şu an -3. kattasınız. MetroCity’nin güvenlik noktasından geçtikten sonra karşınıza ilk çıkan yürüyen merdivenden 1 kat yukarı çıkın. -2. kattaki yemek katına (food court) çıkmış olacaksınız. Koridor boyunca yürüdüğünüzde sağ tarafınızda bir döviz bürosu ve bankamatikler göreceksiniz. Bu alanda yer alan yürüyen merdivenden aşağı inin. 2 yürüyen merdiven indikten sonra -4. kata inmiş olacaksınız. Radore tam karşınızda.
İzlemek için: Radore metro 1 girişi videosu

MetroCity’nin yan kapısından Radore’ye geliş:
Şu an -2. kattasınız. MetroCity’nin güvenlik noktasından geçtikten sonra hemen karşınızdaki yürüyen merdivenlerden aşağı inin. 2 yürüyen merdiven indikten sonra -4. kata inmiş olacaksınız. Radore tam karşınızda.
İzlemek için: Radore Vale yan girişi videosu

MetroCity’nin kapalı otoparkından Radore’ye geliş:
Araçla gelişlerde kapalı otoparkta -5. kata inin. Araç yıkama noktasını geçtikten sonra 30-35 metre ileride ikinci sağda (5E) giriş kapısını göreceksiniz. Aracınızı uygun bir yere park ettikten sonra kapısından girin. Güvenlik noktasından geçin ve karşınızdaki yürüyen merdivenden yukarı çıkın. Radore tam karşınızda.
İzlemek için: Radore otopark girişi videosu