E-ticaret sektörünün en çok tercih edilen veri merkezi Radore,  sunduğu güçlü altyapı ve hızlı hizmet anlayışıyla, aylık 2,5 milyon ziyaretçiyi aşan trafiğe sahip Turna.com’a kesintisiz hizmet sunmaya devam ediyor.

İnternet üzerinde hizmet veren uçak bileti platformu Turna.com Genel Müdürü Abdülkadir Kırmızı, çok hızlı büyüyen bir internet şirketi oldukları için özellikle barındırma hizmetiyle ilgili konuların kendileri için kritik önem taşıdığını belirtti.

Turna.com: Bizim gibi internet şirketleri için Radore çok iyi bir çözüm

Müşterilerine kesintisiz ve kaliteli hizmet sunabilmek için iyi bir altyapıya sahip olmanın hayati önem taşıdığını vurgulayan Kırmızı; Radore Veri Merkezi’ni tercih etmelerinin nedenlerini şöyle özetledi: “Turna.com olarak hizmet kalitesi, iyi bir donanım altyapısı, iyi bir internet bağlantısı ve güvenlik ihtiyaçlarımıza sorunsuz bir çözüm arayışı içindeyken Radore ile tanıştık. 2016 Kasım ayı itibarıyla çalışmaya başladığımız Radore sayesinde değişen ihtiyaçlarımıza en hızlı çözümü uzman bir ekiple sağlama fırsatına sahip olduk. Bizim gibi performans ve güçlü bir alytapı ihtiyacı olan internet şirketleri için Radore oldukça iyi bir çözüm. Benzer altyapılara ihtiyaç duyan tüm firmalara tavsiye ediyoruz.”

Radore’nin bulut hizmetleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın!