20 Haziran 2018, Çarşamba günü düzenlenen 360 CIO Zirvesi’nde “Yeni Nesil Teknolojiler & Yeni Nesil İş Modellerinde Paradigma Değişimi” konusu ele alındı.

Radore’nin de sponsorları arasında yer aldığı etkinlik 20 farklı sektörden 150’den fazla şirketin BT profesyonelleri, analistleri ve yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Etkinlikte yer alan konuşmacılar arasında Ali Gök, Ahmet Said Çelik, Can İlkhan, Eren Kocaoğlu, Prof. Dr. Güner Gürsoy, Haydar Koçak, Kaan Kayan, Ozan Sağlam, Önder Karademir, Taner Özdeş, Turgut Çilingir Ve Yıldız Asılyazıcı gibi isimler yer aldı.

Etkinlik kapsamında yapılan sunumlarda, veri güvenliği, dijital dönüşümle değişen satış ve pazarlama stratejileri, yapay zeka gibi konular ele alındı. Aynı zamanda Kişisel Verilerin Korunması Kanununun getirdiği yeniliklerle birlikte Blockchain teknolojisinin Finans Sektörü ve iş dünyasına etkileri de konuşuldu.

Etkinlik alanında kurulan Radore standında bulunan Radore ekibi de katılımcılarla sohbet etti. Radore hakkında bilgi alan ziyaretçilere stres topu ve çeşitli promosyon malzemeleri hediye edildi.

Fotoğraflar için sosyal medya (FacebookTwitterInstagram) hesaplarımıza da göz atabilirsiniz.